LAPIDIBUS KFT.

1117 Budapest, Kondorosi út 2/A

T: +36 1 278 5410, F: +36 1 278 5414, E-mail: lapidibus@lapidibus.hu 

Adószám: 11188898-2-43

 

CÉGVEZETÉS

 

Borhi György

ügyvezető

+36 70 389 2994

borhi.gyorgy@lapidibus.hu

Tar László

ügyvezető

+36 30 478 0616

tar.laszlo@lapidibus.hu

 

Zsolnai Lajos

ügyvezető

+36 30 546 2404

zsolnai.lajos@lapidibus.hu

 

Földesi György

cégvezető / divízió vezető

+36 30 488 7200

foldesi.gyorgy@lapidibus.hu

GENERAL CARGO DIVÍZIÓ

+36 1 278 5419

Bélley Gábor

divízió vezető

+36 30 384 9529

belley.gabor@lapidibus.hu

Csemány Dániel

general cargo fuvarszervező

+36 30 252 9547

csemany.daniel@lapidibus.hu

Katona Réka Mónika

general cargo fuvarszervező

+36 30 657 0194

katona.reka@lapidibus.hu

Balogh Gabriella

general cargo bonyolító

+36 30 859 6221

balogh.gabriella@lapidibus.hu

NEMZETKÖZI

GENERAL CARGO DIVÍZIÓ

Szögi Viktor

divízió vezető

+36 30 539 8386

szogi.viktor@lapidibus.hu

Éles Attila Márk

nemzetközi general cargo fuvarszervező

+36 30 354 6256

eles.attila@lapidibus.hu

Bóta Dániel

nemzetközi general cargo bonyolító

+36 30 316 7020

bota.daniel@lapidibus.hu

BELFÖLDI ÖMLESZTETT SZÁLLÍTMÁNYOZÁS

I. Divízió

+36 1 278 5412

Balla Tamás

divízió vezető

+36 30 986 2979

balla.tamas@lapidibus.hu

Zsolnai Péter

belföldi fuvarszervező

+36 30 665 9312

zsolnai.peter@lapidibus.hu

Varga Szabolcs

belföldi fuvarszervező

+36 30 978 4038

varga.szabolcs@lapidibus.hu

Demeter Anett

belföldi bonyolító

+36 30 354 6292

demeter.anett@lapidibus.hu

Hajós Szabina

belföldi bonyolító

+36 30 963 7974

hajos.szabina@lapidibus.hu

II. Divízió

 

+36 1 278 5410

Kurunczi Csaba

divízió vezető

+36 30 478 0613

kurunczi.csaba@lapidibus.hu

Péter Szabolcs

belföldi fuvarszervező

+36 30 728 5987

peter.szabolcs@lapidibus.hu

Péter László

belföldi fuvarszervező

+36 30 332 9727

peter.laszlo@lapidibus.hu

 

Csizmadia Alexandra

belföldi bonyolító

+36 30 484 0464

csizmadia.alexandra@lapidibus.hu

--

Nagy László

belföldi fuvarszervező

+36 30 354 6193​

nagy.laszlo@lapidibus.hu

Zsatku György

belföldi fuvarszervező

+36 30 656 0097

zsatku.gyorgy@lapidibus.hu

NEMZETKÖZI SZÁLLÍTMÁNYOZÁS

 

I. Divízió

 

+36 1 278 5416

nemzetkozi@lapidibus.hu

Lavati Norbert

divízió vezető

+36 30 414 1745

lavati.norbert@lapidibus.hu

Nepp László

nemzetközi fuvarszervező

+36 30 466 4560

nepp.laszlo@lapidibus.hu

Kenyeres Bálint

nemzetközi fuvarszervező

+36 30 832 5814

kenyeres.balint@lapidibus.hu

Bujdosó Marcell

nemzetközi fuvarszervező

+36 30 715 4812

bujdoso.marcell@lapidibus.hu

Dominek Klaudia

nemzetközi bonyolító

+36 70 331 5723

dominek.klaudia@lapidibus.hu

 

II. Divízió

 

+36 1 278 5417

Nemzetkozi.FGy@lapidibus.hu

Földesi György

cégvezető / divízió vezető

+36 30 488 7200

foldesi.gyorgy@lapidibus.hu

 

Tonka Bettina

nemzetközi fuvarszervező

+36 30 605 5242

tonka.bettina@lapidibus.hu

Molnár Tamás

nemzetközi fuvarszervező

+36 30 546 3851

molnar.tamas@lapidibus.hu

Nagy Olívia

nemzetközi bonyolító

+36 30 473 2349

nagy.olivia@lapidibus.hu

III. Divízió

+36 1 278 5411​

Pataki Gábor

divízió vezető

+36 70 331 3850

pataki.gabor@lapidibus.hu

Madar Attila

nemzetközi fuvarszervező

+36 30 210 8725

madar.attila@lapidibus.hu

ADMINISZTRÁCIÓS - SZÁMLÁZÁSI OSZTÁLY

 

+36 1 278 5418

Dömök Tímea

gazdasági vezető

+36 30 323 7172 

domok.timea@lapidibus.hu

Mikó Anna

pénzügyi vezető

+36 30 860 5167

miko.anna@lapidibus.hu

Királyné Papp Beatrix Pálma

irodavezető

+36 30 316 7780

papp.beatrix@lapidibus.hu

Nemzetközi adminisztráció

+36 1 278 5413

+36 30 539 8391

lapidibus@lapidibus.hu

Lavatiné Csergő Éva

adminisztrátor

Kőhl Alexandra

adminisztrátor

Pásztor Nikolett

adminisztrátor

Vincze Roxána

adminisztrátor

Urbán Ivett

adminisztrátor

Belföldi adminisztráció

+36 1 278 5415

+36 30 539 8391

lapidibus@lapidibus.hu

Zsák Judit

adminisztrátor

zsak.judit@lapidibus.hu

Jozaf Erika

adminisztrátor

Draskovich Andrea

adminisztrátor

Szász Noémi Bernadett

adminisztrátor

Parti Evelin

adminisztrátor

KÉRJEN TŐLÜNK AJÁNLATOT!

Köszönjük! Üzenetét sikeresen továbbítottuk!